batutai

batutaiPastebima, kad jau kurį laiką daugėja vartotojų, kurie įsigyja batutus. Tai taip pat rodo ir didėjanti batutų pasiūla. Todėl jei ir jūs neseniai užsisakėte savo pirmąjį batutą ir dar niekuomet iki šiol jums nebuvo tekę jo naudoti, tuomet visų pirma reikėtų pasidomėti, ką rekomenduoja šios srities specialistai. Trumpiau tariant, jums reikia išmokti juo tinkamai naudotis ir jį kruopščiai prižiūrėti – tokiu atveju batuto tarnavimo laikas bus kur kas ilgesnis, o naudojimasis juo bus gerokai saugesnis.

  • Pirmiausias ir bene svarbiausias žingsnis – tai tinkamai pasirinkta vieta batuto pastatymui. Specialistai jokiu būdu nerekomenduoja batuto statyti po medžiais ar netoliese tvorų bei kitų statinių. Be to, svarbu, kad batutas būtų pastatytas ant lygaus ir tvirto pagrindo. Žinoma, nereikėtų pamiršti, kad batuto nereikia statyti vietoje, kurioje nuolatos šviečia saulė. Tai reiškia, kad kur kas geriau, jei batutui išrinksite vietą šešėlyje. Tai ypač aktualu tuomet, kai batutu naudojamasi šiltuoju metų laiku, kuomet šviečia kaitri saulė. Taipogi, batuto pastatyto vieta yra svarbi ir siekiant jį apsaugoti nuo pašalinių neigiamų veiksnių. Kadangi dažniausiai batutai yra statomi nuosavo namo kieme, neretai jame taip pat yra kuriamas laužas ar naudojamasi lauko kepsninėmis ar lauke pastatyta krosnimi. Tokiais atvejais būtina batutą statyti kuo toliau nuo ugnies – juolab, kad kaitrūs pelenai, kuriuos nešioja vėjas, galėtų pažeisti batuto paviršių.
  • Ant batuto nereikėtų šokinėti su batais ir taip pat būtina atsižvelgti į žmogaus svorį. Jei batutu bus naudojamasi su batais, tuomet jo pagrindas ilgainiui gali būti pažeistas. Tą patį galima pasakyti ir apie žmonių svorį. Prieš pradėdami naudotis savo įsigytu batutu, turėtumėte pasidomėti, koks svoris yra nustatytas gamintojų – kiekvienas batuto modelis yra skirtingas, todėl skiriasi ir leidžiamas svoris.
  • Batuto pagrindas turėtų būti švarus ir sausas. Jei norite batutu naudotis saugiai, prieš naudodamiesi juo įsitikinkite, kad jo pagrindas yra švarus. Taip pat svarbu, kad jis nebūtų slidus.
  • Jei norite, kad batutas tarnautų kuo ilgiau, šaltuoju metų laiku jį tinkamai apsaugokite ir sandėliuokite saugioje vietoje. Nors kai kurie žmonės savo turimą batutą naudoja visais metų laikais, norėdami prailginti jo tarnavimo laiką, žiemos metu galite jį išmontuoti ir saugiai sandėliuoti savo garaže ar sandėliuke. Kita vertus, pačią konstrukciją galite palikti stovėti toje pačioje vietoje. Tokiu atveju jums tereikėtų nuimti batuto dugną.
Ankstesnis straipsnisTerasos apželdinimas: kodėl rinktis profesionalus?
Kitas straipsnisDaliniai kroviniai

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here