lupos

Sakoma, kad grožis – subjektyvus dalykas ir kiekvienas žmogus yra savaip gražus. Nors šis teiginys ir visiškai teisingas, vertėtų nepamiršti to, kad patys gražiausi esame tada, kai trykštame pasitikėjimu savimi ir neturime jokių kompleksų. Todėl gera žinoti, kad šiuolaikinė medicina ir mokslas yra pažengę tiek, jog gali padėti pakoreguoti kompleksus keliančius trūkumus.

Šiuo atveju omenyje turime ne tik drastišką plastinę chirurgiją – yra daugybė neinvazinių procedūrų, kurios gali sugrąžinti jaunystę ar padėti pakoreguoti tam tikrus veido bruožus. Viena jų – lūpų putlinimas ir hialurono injekcijos. Tai itin populiari grožio procedūra, kurią atlieka daugybė moterų visame pasaulyje. Kas yra hialurono injekcijos ir kokiais atvejais reikalingas lūpų putlinimas?

Hialurono rūgštis – tai medžiaga, kurią natūraliai gamina mūsų pačių organizmas. Pagrindinė jo funkcija – palaikyti drėgmę, o daugiausia hialurono galime rasti būtent odoje. Hialurono injekcijos atliekamos su hialurono rūgšties užpildais, kurie turi didžiulę jo koncentraciją ir užpildo medžiagos trūkumą, atsirandantį dėl senėjimo procesų, žalingo aplinkos poveikio ir kitų veiksnių. Hialurono injekcijos stipriai drėkina odą, ją stangrina, lygina, užpildo ir tai atlieka itin natūraliu būdu, kuris nėra pastebimas.

Lūpų putlinimas hialurono injekcijomis gali būti reikalingas keletu atvejų.

Padidinti lūpas. Ne visi žmonės gali džiaugtis putliomis, pilnomis lūpomis. Dažnai pasitaiko atvejų, kuomet lūpos yra itin siauros, asimetriškos, viena jų linija yra kur kas didesnė už kitą. Deja, makiažo priemonėmis šiuos trūkumus koreguoti sudėtinga, o nuolatinis darbas ryškinant lūpas vargina ir ne visuomet suteikia norimą rezultatą. Tokiais atvejais padeda lūpų putlinimas. Hialurono injekcijos padidina kontūrą ir lūpoms suteikia norimą formą ir putlumą. Hialurono rūgštis taip pat gali stangrinti lūpas, paryškinti jų spalvą.

Sumažinti raukšleles. Su amžiumi apie lūpas atsiranda nedidelių, tačiau pastebimų raukšlelių, kurios sendina ir atrodo nepatraukliai. Lūpų putlinimas užpildo jas ir sumažina įdubimus, todėl oda apie lūpas tampa lygesnė, švelnesnė. Procedūra gali padėti ir tais atvejais, jei aplink lūpas turite randelių ar kitų traumų, kurių norėjote atsikratyti jau seniai. Tokiais atvejais pasikonsultuokite su gydytojais ar grožio specialistais, kurie patars, kaip atlikti procedūrą, kad ji būtų kuo veiksmingesnė.

Ankstesnis straipsnisBatų pirkimas internetu. Patarimai
Kitas straipsnisLaiptai inovatyviems namams ir naujausios tendencijos

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here