Atostogos kartu su šeima yra vienas nuostabiausių dalykų mūsų gyvenime. Jų metu ne tik stiprinami tarpusavio ryšiai, bet ir vystomi bendri interesai pagal pomėgius. Ypač gerai nuteikia bendros kelionės po gimtąją šalį ar net artimesnes užsienio šalis. Tačiau tam ne visada gali užtekti nuosavo automobilio, kad būtų patogu keliauti. Tam trūksta kemperio. Bet tai ne bėda, juk yra tokia paslauga – kemperių nuoma.

Kodėl yra naudinga į kelionę po gimtąjį kraštą leistis su kemperiu?

Keliauti su kemperiu po Lietuvą verta dėl to, jog mūsų šalyje turistų laukia per trisdešimt įvairių lygių kempingų. Visi jie įsikūrę pačiuose gražiausiuose gimtinės kampeliuose – pajūrio auksinėse kopose, ant marių, ežerų krantų, upių pakrantėse.

Kadangi miškai kol kas vis dar dengia beveik trečdalį Lietuvos teritorijos, nakvynė šalia jų specialiai tam pritaikytose aikštelėse yra tikra palaima, kuri jaučiama, ištrūkus iš miesto gniaužtų ir susiliejus su gamta. Be to, mūsų krašte tyvuliuoja beveik trys tūkstančiai įvairių vandens telkinių, todėl apsistojus prie jų viešnagei galima mėgautis ir įvairiomis vandens pramogomis.

Kokiais atvejais kelionė nuomotu kemperiu tikrai finansiškai apsimoka ir net leidžia sutaupyti?

Jei ryžtatės į kelionę leistis su išsinuomotu nameliu ant ratų, tai pirmiausiai paskaičiuokite, kiek žmonių viename būryje keliausite. Jei vykstate tik dviese, tada toks pasirinkimas būtų gana nuostolingas, nes išdalinus nuomos išlaidas į dvi dalis susidarytų nemenka sumelė.

Tačiau jei keliaujate šešiese ar net septyniese, tada jūs tikrai finansiškai išloštumėt jau vien dėl to, kad apsistojimas viešbutyje tokiam būriui žmonių tikrai brangiai kainuotų. Gyvendami kemperyje galėsite patys gamintis maistą, todėl jums priedo atkris ir viešojo maitinimo išlaidos, kurios restorane ar kavinėje maitinantis tikrai yra gana solidžios.

Be to, keliaudami su kemperiu, kartu galite vežtis ir keturkojus šeimos narius, kurie viešbutyje vargu ar būtų pageidaujami. Kita vertus, jeigu porelė nori daugiau intymumo, jaukumo ir natūralios aplinkos ir yra finansiškai pajėgi, kas gali jai trukdyti išsinuomoti kemperį romantiškai kelionei?

Ankstesnis straipsnisTiksli darbo užmokesčio apskaita: ko imtis, kad ji būtų paprastesnė?
Kitas straipsnisDušo filtrai: Vandens kokybės gerinimas ir asmeninės gerovės palaikymas

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here