oda

Puikiai atrodanti veido oda nėra nulemta tik gerų genų. Tiesą sakant, mūsų kasdieniai įpročiai turi gerokai didesnį poveikį veido odos būklei. Tačiau ne kiekvienai iš mūsų būna paprasta pasitelkti teisingus sprendimus, kurie padėtų lengvai pasiekti norimą rezultatą. Todėl verta pateikti kelis patarimus.

Trys pagrindiniai žingsniai

Savo kasdienės odos priežiūros rutiną galite suskirstyti į trys pagrindinius žingsnius:

  • Veido valymas
  • Tonerio naudojimas
  • Odos drėkiklio naudojimas

Jei kasdien nepamiršite pasitelkti šių trijų svarbių priemonių, tuomet tai padės jūsų odai atrodyti spindinčiai, būti gražiai ir sveikai.

Tačiau suprantama, kad tuo viskas neapsiriboja. Nors minėti grožio priežiūros veiksniai yra vieni svarbiausių, jūs turite nepamiršti ir sveikos gyvensenos ypatumų, be kurių nebūtų galima įsivaizduoti tvirtos sveikatos, puikios savijautos ir labai sveikos bei gražios veido odos. Ir, žinoma, visuomet turėtumėte būti kantrios – teigiamus pokyčius pamatome ne iš karto.

Veido valymas

Vienas svarbiausių odos priežiūros veiksnių yra veido valymas. Kasdien mūsų oda yra veikiama įvairių neigiamų aplinkos veiksnių, todėl nei vieną dieną negalime pamiršti apie veido valymo procedūrą. Tiesą sakant, tai rekomenduojama atlikti du kartus per dieną – ryte ir vakare, tokiu būdu išvengiant odos porų užsikimšimo, odos papilkėjimo ir aknės. Rinkdamiesi veido odos valiklį jūs turėtumėte ieškoti tokio, kurio sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų, pašalinančių jūsų odai būtinus riebalus. Be to, veido odos šveitiklis, kurį patariama naudoti kartą per savaitę, taip pat turėtų būti švelnesnis, nesukeliantis alerginių reakcijų.

Tonerio naudojimas

Apie veido odos tonerį galite galvoti kaip apie maisto papildus. Toneris jūsų veido odai suteikia jai būtinas maistingąsias medžiagas, kartu padedant jūsų kasdienėje odos priežiūros rutinoje naudojamus produktus įsisavinti geriau. Ir nors tonerio naudojimas yra pasirinktinis, vis dėlto, tai yra labai puikus būdas savo odai suteikti medžiagų, kurių ji negautų naudojant kitus odos priežiūros produktus.

Odos drėkiklio naudojimas

Pagrindinė odos drėkiklio funkcija yra odos drėkinimas ir minkštinimas. Odos drėkiklis padeda odą apsaugoti nuo vandens praradimo. Tai produktas, kurį rekomenduojama naudoti ištisus metus. Tačiau lygiai taip pat kaip ir kitas grožio priežiūros priemones, taip ir odos drėkiklį reikėtų pasirinkti atsižvelgiant į savo odos tipą.

Daugiau naudingos informacijos rasite tinklapyje Madiste.lt.

Ankstesnis straipsnisFaktai apie bene patį populiariausią kortų žaidimą pasaulyje
Kitas straipsnisTrumpa pažintis su Taro kortomis

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here