Internetas jau tapo ta vieta, kur daugybė žmonių perkasi vis dažniau Jeigu prieš gerą dešimtmetį Lietuvoje intrerneto rinka dar neatrodė tokia populiari, šiandien internetu perka įvairaus amžiaus žmonės, o prekių pasirinkimas- labai platus. Daugybė žmonių, taupydami laiką, internete perka ir drabužius, ieškodami, kuri išparduotuvė šiuo metu siūlo geriausias kainas. Kai didėja pasiūla, didėja ir tikimybė apsirikti. Tad perkant internetu, visgi, reikėtų dėmesį atkreipti ne tik į prekės kainą, bet ir kitus dalykus.

Perkantiems vietinėse rinkoje

Perkant lietuviškose parduotuvėse internetu reikėtų galvoti ne tik apie prekės kainą, bet ir apie patį pardavėją. Labai daug žmonių internetu perka net nesigilindami, kas prekes parduoda, nes perka labai greitai – vos pamatę gerą kainą. Tačiau kokybiškas prekes parduodanti išparduotuvė pateikia daug informacijos apie savo prekes, nesvarbu, tai būtų drabužiai, ar buitinės prekės. Tad prieš pripildydami savo krepšelį, visuomet paskaitykite ir prekių aprašymus. Pavyzdžiui, jeigu tai drabužiai, išanalizuokite jų medžiagos sudėtį, pasirinkite tinkamą dydį. Tai padės išvengti nemalonių staigmenų, ka gavus siuntą, paaiškėja, kad prekė gražiai atrodė tk parduotuvės nuotraukoje.

Ieškantiems firminių prekių

Labai daug žmonių internetu perka firminius drabužius ar aksesuarus, kuriuos pardavėjams siūlo žinomiausia pasaulio mados namai. Nesvarbu, tai būtų Versace, Tommy Hilfiger, ar kokios kitos firmos drabužiai, pirmiausia, prieš pirkdami, įsitikinkite pardavėjo patikimumu. Internete labai lengva įsigyti netikrą firminį drabužį sumokant tikrojo kainą. Jeigu norite būti tikri, kad perkamas daiktas yra originalus, šiek tiek pasidomėkite, tuo, kas tai per išparduotuvė. Patikrinkite, ar tai legalus prekybininkas ir nepatingėkite ieškoti atsiliepimų apie pardavėją. Jeigu pardavėjas nepatikimas arba aptarnavimo kokybė yra prasta, greičiausiai, pirkėjai apie tai jau bus pasisakę atsiliepimuose.

Perkantiems užsienyje

Internetas mums suteikia galimybę pirkti ne tik vietinėse parduotuvėse, bet ir pas užsienio pardavėjus. Internete nėra valstybių sienų, todėl nemažai žmonių ieško gerų ir patrauklių pasiūlymų, kuriuos siūlo viena ar kita užsienio išparduotuvė.

Jeigu perkate pas užsienio pardavėją, visuomet labai gerai išanalizuokite parduotuvės struktūrą. Pabandykite suprasti, kaip skirstomos prekės. Rinkdamiesi drabužius, turėkite omenyje, kad užsienyje parduodamų drabužių matavimo sistema gali būti kiek kita, todėl visuomet išanalizuokite ir dydžių lenteles.

O svarbiausia – atkreipkite dėmesį į pristatymo kainą. Labai dažnai susivilioję pigiais pasiūlymais, žmonės įsigyja drabužius ar kitas prekes internete pas užsienio pardavėją, o galiausiai už prekės pristatymą tenka sumokėti didžiulius pinigus.

Ankstesnis straipsnisIPL – intensyvios šviesos impulsų procedūros
Kitas straipsnisiPhone ekrano keitimas – tik profesionalų rankose

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here