Daugelis savo švenčių neįsivaizduojame be fejerverkų. Tai labai svarbus šventės akcentas, kuris  populiarus ne tik per Naujuosius metus, bet ir švenčiant asmenines šventes. Jeigu ruošiatės šventei ir norite surengti įspūdingą šou, verta pasidomėti, kokie fejerverkai šiuo metu rinkoje yra populiariausi ir kurie iš jų galėtų sukurti įspūdingą reginį.

Kokie fejerverkai populiariausi?

Ieškodami fejerverkų, pirmiausia, išanalizuokite, kokia yra jų pasiūla rinkoje. Vieni mėgsta vienokius, kiti kitokius efektus,  todėl verta plačiau pasidomėti, ką galima įsigyti už Jūsų suplanuotą biudžetą. Lietuvoje populiariausi kelių skirtingų rūšių fejerverkai. Pavyzdžiui, fejerverkams  priskiriamos nepavojingos bengališkos ugnelės, kurios dažnai perkamos organizuojant vaikiškas šventes ir gimtadienius. Jas yra gana saugu naudoti, tačiau svarbiausia – neliesti degančios vietos.

Kitas populiarus pasirinkimas Lietuvoje, kai – petardos. Dažniausiai tokio tipo fejerverkus renkasi jaunuoliai, norintys paeksperimentuoti, tačiau naudinga žinoti, kad petardos gali sukelti labai didelius ir rimtus sveikatos sužalojimus. Tokio tipo fejerverkai saugiai naudojami norint sukelti specialius efektus.

Tiems, kurie nori sukurti išskirtinį reginį,  reikėtų rinktis rimtesnius fejerverkus, tarp kurių yra ir fontanai bei raketos. Šio tipo fejerverkai skirti sukurti garsą ir vaizdą, tačiau labai įspūdingais vaizdiniais negali pasigirti. Skirtingai nei pirotechnikos baterijos, kurios skirtos didesniems ir aukštiems  fejerverkų šou danguje.

Kaip įsigyti internetu?

Jeigu ieškote fejerverkų savo šventei, geriausia vieta jų įsigyti neišeinant iš namų – internetas. Paieškų sistemoje parašę frazę „fejerverkai internetu“, rasite bent kelias patikimas fejerverkų parduotuvės. Pasižvalgykite ir pasidomėkite, kokio tipo fejerverkai čia parduodami bei būtinai palyginkite kainas. Dažniausiai jos priklauso nuo to, kiek įspūdingas fejerverkas yra. Pavyzdžiui, baterijų kaina priklauso nuo šūvių skaičiaus ir bendro fejerverko laiko. Kuo daugiau šūvių, tuo ilgiau trunkanti pramoga bus šventės metu.

Jeigu norite sukurti įsimintiną šventę, galite rinktis kelis skirtingo tipo fejerverkų variantus ir juos derinti tarpusavyje. O jeigu norite, kad fejerverkai būtų profesionaliai sukomplektuoti ir paleisti profesionalų, pasidomėkite, ar galima kartu su fejerverkų komplektai užsakyti ir komandą, kuri atvyktų į šventęs vietą ir surengtų fejerverkų šou.

Kaip apsisaugoti?

Visgi, jeigu fejerverkus  leisite patys, nepamirškite įsitikinti, kad tai darote saugiai. Laikykitės atstumo ir neleiskite fejerverkų arti žmonių. Visuomet įsitikinkite, kad degate ugnį pagal visas reikalingas taisykles ir niekuomet nemėtykite uždegto fejerverko., nes jis gali sprogti ir taip sužeisti jus bei aplinkinius.

Ankstesnis straipsnisVartojimo paskolos – ką verta žinoti prieš pasiimant kreditą
Kitas straipsnisStoginės terasoms ir jų privalumai

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here