Norime to ar ne, maistas kiekvieno mūsų gyvenime užima svarbią dalį. Šiam atseikėjame ne tik nemažą dalį savo biudžeto, bet ir skiriame…mintis bei apmąstymus. Klausimas, „o ką šiandien valgysime?“, pelnytai gali būti priskiriamas „būti ar nebūti“ serijai. Tiesa, vieni į valgymą žiūri kaip į būtiną sąlygą egzistencijos užtikrinimui, tuo tarpu kitiems tai yra malonumas ar net savotiškas gyvenimo būdas. Džiugu, jog vis didesnė dalis žmonių aklai nepasitiki vien geru produkto skoniu, bet, išsamiai analizuodami šio sudėtį, bando suvokti, kas jį nulemia. Sakote, jog pro tokių asmenų, propaguojančių sveiką gyvenimo būdą „skenerį“, dešrelės tai jau tikrai nepraslystų? Maloniai nustebinsime jus! Tiksliau, nustebins „Nematekas“, savo klientams galintis pasiūlyti…sveikesnes dešreles!

Sutikite, jog įprastai dešrelės priskiriamos tiems pusfabrikačiams, kuriuos galima valgyti tik didelei bėdai prispyrus. O mamos, „farširuojančios“ savo atžalas tokiu maistu, daro kone mirtiną nuodėmę…Na, gal šiek tiek ir „persūdėme“, tačiau, griebę  iš lentynos pirmas pasitaikiusias dešreles ar pigiausią variantą kainos atžvilgiu, naudos nei savo, nei artimųjų sveikatai tikrai neatnešite. Dauguma dešrelių yra pagamintos iš įvairių mėsos rūšių nuopjovų. Aišku, už popierių, iš kurio, kaip juokaujama, šis produktas yra gaminamas, tai yra geriau, tačiau ir tokio gaminio maistinė vertė kelia dideles abejones. O kur dar įvairūs konservantai, dažikliai, nitratai bei kitos kulinarijos „gudrybės“, skirtos pagerinti šių gaminių skonį bei išvaizdą? Pastaraisiais „ׅpumpuoti“ savo organizmą, savaime suprantama, yra nerekomenduojama…

Ar tai reiškia, jog dešrelės, kurios vieniems yra galimybė pasiduoti mažai „pagundai“, o kitiems – sutaupytą laiką maisto gamybai skirti kokiai nors prasmingesnei veiklai (pavyzdžiui, bendravimui su šeima), privalo būti išbrauktos iš mitybos raciono? Tikrai ne, jei tai yra „Nemateko“ gaminamos dešrelės „PRO NATURA“! Kodėl atsiliepimai būtent apie šį produktą yra tokie teigiami? Šios linijos dešrelės pelnytai gali būti vadinamos…sveiku patiekalu, nes savo sudėtyje neturi fosfatų, konservantų, dažiklių, GMO priedų bei nitritų. Net ir be šių priedų, kurie įprastai yra skirti apgauti vartotojo skonio receptorius bei iškreipti vizualinį vaizdą, „PRO NATŪRA“ išsaugo puikų skonį, priimtiną visai šeimai.

Ankstesnis straipsnisTurimi ir nauji įsipareigojimai: koks santykis tarp jų?
Kitas straipsnisProfesionalų patarimai slidinėjimo mėgėjams

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here