Daugelis suaugusiųjų sutiktų, kad dėlionės yra smagi laiko leidimo forma. Jos skatina būti kur kas pastabesniais, taip pat, bandyti suprasti rezultatą, kol pagrindiniai žingsniai dar nėra padaryti. Lygiai taip pat dėlionės padeda tobulėti ir mūsų vaikams. Ne veltui jau poros metų amžiaus mažyliams siūloma medinė dėlionė tampa puikia mokomąja priemone, kuri lavina labiau nei daugelis tėvelių gali pagalvoti.

Ryškūs, akis traukiantys paveiksliukai

Vaikiškos dėlionės, žinoma, yra kuriamos taip, kad trauktų vaikučių akis. Dėl to jos yra ne tik masyvios, kad paimti su pirštukais būtų kur kas paprasčiau, tačiau taip pat ir ryškios. Psichologai teigia, kad ankstyvame amžiuje labai svarbu, jog vaikai matytų kuo daugiau spalvų. Taigi, net jeigu ir Jums atrodo, kad interjere nedera ryškių spalvų dėlionės, tačiau būtent tokias reikia rinktis, kad jos atitiktų vaiko augimo poreikius.

Dėlionės pagal amžių

Žinoma, svarbu renkantis dėliones įvertinti, kad jos atitiktų vaiko amžių. Reikia, kad mažasis ne tik mokytųsi, bandytų, tačiau taip pat ir jam pavyktų sudėlioti atvaizdą. Jeigu įsigysite tokias, kurios jam netinka pagal amžių, tikėtina, kad dėlioti jam bus labai sunku ir dėl to jis gali net savimi nusivilti.

Žaiskite kartu su vaiku

Kad ir kokia dėlionė bus pasirinkta – svarbiausia, kad tėveliai kartu su vaikais mokytųsi ją dėlioti. Paprasčiausiai kai kurie tėveliai perka žaislus, kad vaikai būtent vieni žaistų ir suaugusiems nereiktų nieko daryti. Tai nėra gera praktika. Vaikams kur kas labiau patinka žaisti kartu su tėveliais, tad gera, kai jie įsitraukia.

Mokomasi kantrybės

Galiausiai, dėlionė yra puikus žaislas, kuris taip pat skatina ir kur kas kantriau įgyvendinti procesą. Esame tikri, kad tai suteiks vaikui daug naujų įgūdžių, kurie jam bus reikalingi.

Jeigu Jus domina geros kokybės medinė dėlionė, kuri tarnaus daugeliui kartų – siūlome ją įsigyti https://monti.lt/. Daug įvairių modelių, paveiksliukų, spalvų bei formų – padės kiekvienam rasti tą opciją, kuri Jums atrodo tinkamiausia ir kuri geriausiai įtrauks Jūsų vaiką į kūrybą.

Ankstesnis straipsnisKaip pasirinkti nepriklausomą ekspertą?
Kitas straipsnisMadinga 2022 m. žiema – apžiūrėk, kas turi atsirasti Tavo spintoje

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here