skelbimai

Rekomendacijos (geros, žinoma) jūsų produktui ar paslaugoms yra pakankamai svarbios ir sėkmingai taikomos, jeigu jūs išleidžiate didelės apimties reklaminę medžiagą, o ne penkias arba šešias eilutes kasdieniniame naujienų biuletenyje. Tai gali būti reklaminis bukletas arba išsamus pranešimas spaudai arba reklamos svetainė –rekomendacijos – priemonė, skirta didelės apimties tekstams. Mes visi bijome apsirikti, bijome suklysti pasirinkdami, todėl svetimų atsiliepimų buvimas padės nugalėti klaidos baimę, kuri stovi skersai kelio į kreditinę kortelę (ir tuo pat metu į jūsų pelną taip pat).

Garantijos skelbimuose
Jei tai įmanoma, stenkitės savo pirkėjams suteikti garantijas. Pašalinkite riziką perkant, ir jūsų pelnas gerokai išaugs. Beje daugelis analitikų pabrėžia, kad grąžinamųjų išmokų skaičius (o jos egzistuoja visada), kai produktas kokybiškas, yra nežymus. Tokiu būdu, padidėjęs pardavimų (ir pelno tuo pačiu) skaičius viršija išlaidas, atsiradusias dėl pinigų grąžinimo, esant šioms garantijoms, ir jūs vis tiek turėsite pelno. Taigi patalpinkite skelbimo pabaigoje trumpą sakinį: „Jei jums nepatiks mūsų produkcija, galėsite grąžinti ją neaiškindami priežasčių ir jums bus gražinti visi pinigai atgal”.

Ir tai, kas seka toliau
Vienas iš svarbiausių aspektų atliekant sandorį (nors ir nesisieja su skelbimų rašymu) – tai sekantis laiškų išsiuntinėjimas – jis pasiekia pirkėją, lyg galutinis štrichas užbaigiantis pirkimo procesą. Dauguma vartotojų yra suinteresuoti jūsų produkcija ir po pirmosios pažinties su ja, bet tik nedaugelis jų perka pakartotinai. Būtent todėl vėliau išsiųstas patvirtinimo laiškas padidina pakartotinų užklausimų skaičių. Jūs turite turėti visą eilę (arba dar daugiau – atsižvelgiant į siūlomų prekių ar prekių klasių skaičių) vienas po kito sekančių laiškų-patvirtinimų-prezentacijų, kurie bus išsiųsti pirkėjams nevienodomis laiko atkarpomis (!). Aš teikiu pirmenybę 8 laiškams per 2-5 savaites po pirkimo.

Ankstesnis straipsnisUžslėpta rinkodara
Kitas straipsnisMindaugo krikštas ir karūnavimasis Lietuvos karaliumi

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here