„Canon“ laimėjo keturis „Technical Image Press Association“ (TIPA) apdovanojimus. TIPA yra viena garsiausių pasaulio fotografijos ir žiniasklaidos asociacijų. Kasmet per TIPA apdovanojimų ceremoniją vertinami išskirtiniai gaminiai, pasirodę per pastaruosius 12 mėnesių. 2015 m. „Canon“ gaminiai pelnė šiuos apdovanojimus:
„Best DSLR Expert“ apdovanojimas – „Canon EOS 7D Mark II“
„Best Expert DSLR Zoom Lens“ apdovanojimas – „Canon EF 100–400 mm f/4,5–5,6L IS II USM“
„Best Pro DSLR Lens“ apdovanojimas – „Canon EF 11–24 mm f/4L USM“
„Best Easy Compact Camera“ apdovanojimas – „Canon IXUS 160“, „Canon IXUS 165“ ir „Canon IXUS 170“
TIPA vertinimo komisiją sudaro 27 garsių fotografijos ir vaizdo technologijų žurnalų redaktoriai. Nariai atvyksta iš 16 šalių, penkių žemynų. Vertinami įvairūs kriterijai: nuo inovacijų iki dizaino bei gaminio kokybės.
Geriausias ekspertams skirtas skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas – „Canon EOS 7D Mark II“
„Canon EOS 7D Mark II“ turi 20,2 megapikselio APS-C CMOS jutiklį ir du procesorius DIGIC 6, kuriuos saugo nepalankioms oro sąlygoms ir dulkėms atsparus magnio lydinio korpusas. Šis fotoaparatas pasižymi 10 kadrų per sekundę fotografavimo sparta, 65 taškų kryžmine AF sistema ir 100 proc. aprėpties vaizdo ieškikliu. Jis taip pat turi dvigubų pikselių CMOS AF technologiją ir specialiai tam skirtą erdvinio garso mikrofoną bei įmontuotą ausinių lizdą.
Geriausias ekspertams skirtas skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų objektyvas – „Canon 100–400 mm f/4,5–5,6L IS II USM“
„Canon“ objektyvas EF 100–400 mm f/4,5–5,6L IS II USM buvo sukurtas viso kadro fotografijai, bet pravers ir APS-C skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų naudotojams, kuriems norisi dar didesnio artinimo nuotolio. Taip pat jis turi keturių žingsnių vaizdo stabilizatorių ir greitai veikiantį AF variklį (USM), kurio praktiškai nesigirdi. Objektyvas padengtas oro burbuliukų danga ( angl. „Air Sphere Coating“ – ASC), kuri slopina atspindžius ir vaizdo dvigubinimosi efektą.
Geriausias profesionalams skirtas skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų objektyvas – „Canon EF 11–24 mm f/4L USM“
„Canon EF 11–24 mm f/4L USM“ minimalus 11 colių (28 cm) fokusavimo atstumas užtikrina, kad vaizdo iškraipymas bus pats mažiausias esant bet kokiam židinio nuotoliui. Naujoji konstrukcija turi keturis asferinius elementus, kurie sumažina vaizdo iškraipymą nuo kadro centro iki jo krašto ir esant bet kokiam židinio nuotoliui užtikrina tiesias, minimaliai išlenktas linijas. Šis objektyvas taip pat turi vieną „Super UD“ (itin mažos dispersijos) ir vieną UD (mažos dispersijos) elementą, kurie pastebimai sumažina spalvinę aberaciją. „Canon EF 11–24 mm f/4L USM“ turi SWC dangą, slopinančią atspindžių ir vaizdo dvigubinimosi efektą. Jis labai sandarus, todėl atsparus dulkėms ir vandeniui, ir net AF režimu gali būti reguliuojamas rankiniu būdu.
„Geriausias kompaktinis fotoaparatas“ – „Canon IXUS 160/165/170“
Nors niekas nebetikėjo, kad šioje fotoaparatų kategorijoje dar galima sukurti ką nors naujo ir įdomaus, tačiau „Canon“ tai pavyko – įmonė pasiūlė kompaktišką aparatą už labai patrauklią kainą. Jis turi tai, ko trūksta mobiliesiems telefonams su fotoaparatais: didelį fokusavimo atstumą ir puikią vaizdo kokybę. IXUS 170 yra nepaprastai plonas fotoaparatas (tik 22,6 mm storio) su labai ilgo nuotolio optinio artinimo funkcija: 12 kartų (25–300 mm atitikmuo). Jis turi 20 megapikselių jutiklį ir išmanųjį vaizdo stabilizatorių, kuris neutralizuoja rankų drebėjimo poveikį ir leidžia filmuoti 720p HD kokybės vaizdo siužetus. Naudotojas gali pasikliauti „Smart Auto“ režimu, kuris kiekvienam kadrui automatiškai parenka geriausias nuostatas arba išrenka specialiųjų efektų režimą. IXUS 165 taip pat turi išmanųjį vaizdo stabilizatorių, o IXUS 165 ir IXUS 160 turi 8 kartų artinimo funkciją ir 20 megapikselių jutiklį.