akinių remontas

Akiniai reikalauja tinkamos priežiūros ir atsargumo. Deja, net ir laikantis visų rekomendacijų, negalime būti tikri dėl gaminio ilgaamžiškumo. Primename, kad akinių remontas kainuoja nemažai pinigų ir laiko, todėl turite rinktis ne tik patikimus akinių gamintojus, bet ir ilgametę darbo patirtį turinčius remonto meistrus.

Rinkitės aukštos kokybės, patikimus ir ilgaamžius akinių modelius

Visų pirma, jei ieškote iš tiesų kokybiškų ir patvarių akinių, rinkitės patikimą akinių pardavėją. Pirmenybę skirkite lankstiems ir aplinkos poveikiui atspariems modeliams. Atsisakykite turguje ar kitose masinėse prekybos vietose siūlomos produkcijos – nors tokie akiniai atrodo dailiai ir yra pigūs, jie greitai praras estetinę išvaizdą. Minėtasis sprendimas rekomenduojamas tik tuo atveju, jei ieškote akinių trumpam nešiojimui, pvz., vakarėliui, norėdami pakeisti savo įvaizdį.

Jei turite regėjimo problemų ir ieškote iš tiesų kokybiškų akinių, šiam pirkiniui negailėkite investicijų. Juolab, kad žinomo gamintojo akiniai ne tik bus patogūs ir lengvi, bet ir pabrėš jūsų stiliaus individualumą. Rinkdamiesi akinius, skirkite laiko jų paieškai – išbandykite bent kelis modelius, kol atrasite idealiai jums tinkantį aksesuarą.

Dažniausi akinių remonto darbai

Akinių remonto darbai reikalauja daug laiko ir kruopštumo. Praktika rodo, kad daugelis pirkėjų mano, kad pataisyti smulkius gedimus, pvz., sutvarkyti akinių auselę – juokų darbas. Tiesa tokia, kad net ir šias užduotis būtina patikėti profesionalams, kitaip rezultatas nebus ilgaamžis, o pinigai bus išleisti vėjais. Be to, kartais reikalingų detalių tenka laukti ne vieną savaitę. Tai gali sukelti itin daug problemų, jei norite remontuoti kasdien nešiojamus akinius. Iš kitos pusės, net ir profesionalūs meistrai tam tikrais atvejais negali užtikrinti itin greitų rezultatų, nes, pavyzdžiui, sulūžus vienetiniams, garsių pasaulio gamintojų akiniams, tenka apsišarvuoti kantrybe ir laukti, kol bus atvežtos užsakytos detalės.

Jei akinių remontas nėra sudėtingas, patyrę meistrai problemas gali pašalinti vos per kelias valandas ar net ir greičiau. Ilgametę patirtį turintys darbuotojai gali atlikti ne tik smulkius remonto darbus, bet ir daug laiko, žinių bei specialios technikos reikalaujančias užduotis. Moderniose laboratorijose tvarkomi įvairūs akinių rėmelių ir saulės akinių gedimai, paprastai atliekamas varžtelio įsukimas, valo keitimas, kojelių keitimas, nulūžusio varžto išgręžimas, naujo sriegio gamyba, nosies atramos keitimas, rėmelių suvirinimas lazeriu, akinių rėmelių valymas ultragarsu, rėmelio tiesinimas ir t. t. Profesionalūs meistrai dirba su įvairių medžiagų rėmeliais, atlieka metalinių ir plastikinių rėmelių lanksto keitimo darbus, titaninių rėmelių suvirinimą, taip pat – varžtukinių ir plastikinių rėmelių restauraciją.

Ankstesnis straipsnisAr esate saugus lovoje?
Kitas straipsnisNerakinamos ir išklerusios laiškų dėžutės liks kabėti tuščios

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here