stiklai

Automobilio stiklas yra labai svarbi jo dalis. Pirmiausia, tai ne tik apsauga, bet ir komfortas. Todėl renkantis stiklus, labai svarbu tai daryti atsakingai. Lietuvoje stiklų gamyba ir prekyba užsiima įvairios įmonės. Pavyzdžiui, AGN automobilių stiklai rinkoje siūlomi itin patraukliomis kainomis su kokybės garantija. Tad prieš pasirenkant geriausią, reikėtų šiek tiek daugiau pasidomėti tiek pačiais pardavėjais, tiek stiklams keliamais reikalavimais.

Kada laikas kreiptis?

Nemažai vairuotojų galvoja, kad stiklo keitimas ar pirkimas – gana retas dalykas. Tačiau taip nėra. Ir nereikia manyti, kad automobilių stiklai keičiami tik tuomet, kai jie sudaužomi auto avarijoje arba kai atsiranda stiprūs pažeidimai.

Iš tiesų, net jeigu stikle yra nedidelis įtrūkimas reikėtų pagalvoti apie stiklo keitimą. Reikia žinoti, kad net ir nedidelė įdauža kelia pavojų vairuotojui ir jo keleiviams. Pavyzdžiui, iš pradžių nedidelis įtrūkimas gali būti nė nepastebimas, tačiau su laiku jis plečiasi. Tad taip mažėja vairuotojo matomumas. O dar blogiau – niekada negali nuspėti, kada įtrūkimas prasiplės taip, kad suskilinės visas langas.

Todėl geriausiai to nelaukti ir iš karto kreiptis į profesionalius tiekėjus, tokius kaip www.agnstiklai.lt ir išsirinkti kokybiškiausią stiklą.

Kaip išsirinkti?

AGN automobilių stiklai siūlomi įvairioms transporto priemonėms. Tad čia išsirinkti reikalingą stiklą galės ne tik lengvųjų automobilių vairuotojai, bet ir sunkvežimių ar net autobusų šeimininkai. Stiklo pasirinkimui reikėtų skirti pakankamai daug dėmesio. Pirmiausias kriterijus, apie kurį reikėtų pagalvoti – tai stiklo kokybė. Ji priklauso nuo gamintojo. Pasidomėkite rinkoje veikiančiais gamintojais ir jų įvertinimais. Nes nuo to, koks bus stiklo gamintojas ir kokia stiklo kokybė, priklauso stiklo tarnavimo laikas.

Žinoma, jog labai svarbu ir stiklo kaina. AGN automobilių stiklai yra tas pirkinys, kuriam geriau netaupyti, jeigu norite, kad stiklas būtų kokybiškas, o po kelių metų nereikėtų vėl jo keisti. Rinkdamiesi stiklą taip pat atkreipkite dėmesį į jo išmatavimus, storį bei kitus techninius parametrus. Nuo viso to taip pat priklauso stiklo tarnavimo laikas ir automobilyje esančių žmonių saugumas.

Jeigu stiklą renkatės pirmą kartą, kreipkitės tiesiai į pardavėją ir jis tikrai patars, kaip išsirinkti, kad liktumėte patenkinti. Labai dažnai vairuotojai nežino naujausių rinkos tendencijų, su kuriomis Jus supažindins srities profesionalai. Jie įvertins Jūsų lūkesčius ir biudžetą, o tada parinks geriausiai Jums tinkantį variantą.

Ankstesnis straipsnisDažniausi BMW gedimai
Kitas straipsnisNamų vaistinėlės pavojai

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here