„Wizz Air“ 2015 m. žiemos planai Lietuvoje

„Wizz Air“, didžiausia pigių skrydžių bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, paskelbė kitos žiemos sezono skrydžių tvarkaraštį Lietuvoje. Bendrovės lėktuvai iš Vilniaus oro uosto kils į 11 skirtingų šalių – bus vykdoma net 18 skrydžio maršrutų. Populiarūs Vilniaus maršrutai į Paryžiaus Beauvais oro uostą ir Kutaisį Gruzijoje, vykdomi 2 kartus per savaitę, yra vienos mėgstamiausių krypčių, ieškant romantiško pabėgimo iš miesto.

„Džiaugiamės, galėdami pristatyti 2015-ųjų žiemos skrydžių tvarkaraštį Lietuvoje. Daugybė įdomių krypčių, tokių kaip Paryžius, Londonas, Kutaisis ar Barselona, jau pasiekiamos mūsų žemų sąnaudų kainomis Lietuvoje. Tikimės, kad iš viso 18 įdomių žiemos maršrutų iš Vilniaus oro uosto suteiks dar daugiau išskirtinių akimirkų lietuviams“, – sako Danielis de Carvalho‘as, „Wizz Air“ komunikacijos vadovas, primindamas, kad bilietus kitai žiemai jau galima rezervuoti wizzair.com svetainėje.

 

„Wizz Air“ populiarių skrydžių iš Vilniaus dažniai:

                       ĮSkrydžiai per savaitę
Larnaką                1
Kutaisį                2
Paryžiaus Beauvais oro uostą                2
Tel Avivą                2
Londono Lutono oro uostą               13
Dortmundą                3
Oslo Torpo oro uostą                3
Barcelonos El Prat oro uostą                2

 

Apie „Wizz Air”:

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“* orlaivių parką sudaro 55 „Airbus A320“ lėktuvai. Oro linijų kompanija skraidina iš 20 bazių ir siūlo 360 maršrutų, jungiančių 110 krypčių 37-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro 2200 profesionalų, kurie siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą. 2014 m. bendrovę „Wizz Air“ pasirinko 15,8 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra listinguojamos  Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ).

*Šaltinis „Innovata“. Pagal skrydžių vietų skaičių nuo 2014 m. balandžio 1 d. iki rugsėjo 30 d. Vidurio ir Rytų Europos regioną sudaro Albanija, Baltarusija, Bosnija ir Hercegovina, Bulgarija, Kroatija, Čekija, Estija, Vengrija, Kosovas, Latvija, Lietuva, Makedonija, Moldavija, Juodkalnija, Lenkija, Rumunija, Rusija, Serbija, Slovakija, Slovėnija ir Ukraina.

Ankstesnis straipsnisLietuvos verslininkai aktyviau gina savo verslo teises Europos Sąjungoje
Kitas straipsnisKas 7 minutes „Facebook“ tikrinantiems darbuotojams – speciali terapija

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here