Tinkami mitybos įpročiai ir aktyvus gyvenimo būdas yra pagrindinės, tačiau ne vienintelės, sveiko gyvenimo dalys. Kai kurių maisto medžiagų kiekio, reikalingo mūsų organizmui, gauti su maistu nebeįmanoma…

GNLD mitybos papildai

Jau šimtus metų žmonėms yra žinomos naudingos įvairių produktų ypatybės. Šių dienų informacinių technologijų amžiuje, viso pasaulio mokslininkai juos tyrinėja ir sužino daug naujų dalykų. Mes taip pat norime priminti, kad reikia valgyti daugiau daržovių ir vaisių, grūdinių kultūrų, žuvies, mažiau – riebios mėsos ir nepamiršti pieno bei pieno produktų. Juk žmogaus sveikata priklauso nuo jo mitybos, gyvenimo būdo, aplinkos, paveldimumo ir tik 7 % nuo medicinos.

Žmogaus organizme yra 73 milijardai aukštos specializacijos ląstelių. Joms visoms reikia maistinių medžiagų gyvybinei veiklai. Įvairių ląstelių ir audinių poreikis maistui yra skirtingas. Kiekvieną dieną miršta ir pasikeičia naujomis milijonai ląstelių. Kas 7 metus atsinaujina beveik visos ląstelės, išskyrus smegenų ląsteles. Tam yra reikalingos visavertės maistinės medžiagos, nes tik tada susiformuoja sveiki audiniai, kurie yra pajėgūs atlikti jiems skirtas funkcijas.

Maistinės medžiagos turi patekti į ląstelę. Šis procesas trunka keliais etapais: maisto virškinimas, įsiskverbimas į kraujotaką, per kurią maistinės medžiagos pasiekia ląsteles, asimiliacija arba maistinių medžiagų įsisavinimas ląstelėse ir atliekų pašalinimas iš ląstelių bei viso organizmo.

Pirmas žingsnis siekiant geresnės sveikatos – teisingo maisto raciono sudarymas.

Mūsų „gyvybės grandinę“ sudaro šešios grandys:

 1. baltymai
 2. riebalai
 3. angliavandeniai
 4. vitaminai ir su jais susiję fitonutrientai
 5. mineralai
 6. fermentai

Visos šešios grandys yra tarpusavyje susijusios. Jeigu bent viena grandis nusilpsta (tai yra trūksta kokios nors vienos grandies), tai visumoje gali susilpninti mūsų sveikatą. Mes esame sveiki tiek, kiek yra stipri mūsų „gyvybės grandinė“.

BALTYMAI yra būtina ląstelių statybinė medžiaga ir atlieka gyvybiškai svarbias funkcijas: hemoglobinas perneša deguonį į audinius, insulinas reguliuoja cukraus kiekį kraujyje, aktinas ir miozinas atsakingi už raumenų funkcijos reguliavimą ir t.t. Iš baltymų organizmas sintetina fermentus ir hormonus. Žiūrėkite proteininis gėrimas „Nutrishake“.

RIEBALAI , juos dažnai vadina lipidais, bet tai yra ne visai teisinga. Riebalai – tai tik viena lipidų sudėtinė dalis. Tai yra alkoholio ir riebiosios rūgšties arba riebiųjų rūgščių derivatai. Gyvūliniuose riebaluose, svieste ir margarine daugiausia yra prisotintųjų riebalų. Jie yra sausi ir kietesni ląstelėms. Augaliniuose riebaluose ir žuvyje daugiau yra neprisotintų riebiųjų rūgščių. Jos yra naudingos. Labai svarbios yra linolinė ir linoleninė rūgštys, kurias yra būtina gauti su maistu. Taip ir kilo pavadinimas – nepakeičiamos riebiosios rūgštys. Riebalų alkoholiniai elementai pagrinde yra glicerinas, taip pat stignozinas ir cholesterolis. Cholesterolis gali tapti aterosklerozės priežastimi, kuri, kaip žinia, yra pagrindinė širdies-kraujagyslių susirgimo priežastimi. Tam, kad riebalai netirptų vandenyje, kraujyje susiformuoja judėjimui būtini įvairūs baltymų ir riebalų junginiai – lipoproteinai . Yra žinomi lipoproteinai su aukštu (HDL), žemu (LDL) ir labai žemu (VLDL) tankiu. Juose visuose yra cholesterolio. Žemo tankio lipoproteinai perneša cholesterolį į audinius. Aukšto tankio lipoproteinų užduotis yra „surinkti“ nereikalingą cholesterolį. Jie neleidžia susikaupti cholesteroliui ląstelėse ir sumažina infarkto bei aterosklerozės tikimybę. Žmogus gauna cholesterolį su maistu – su pienu, pieno produktais, kiaušiniais, mėsa, subproduktais (plaučiai, kepenys, širdis ir t.t). Cholesterolis taip pat sintetinasi žmogaus kepenyse, plonojoje žarnoje bei odoje. Jį gali sintetinti visos ląstelės. Cholesterolis yra būtinas steroidinių hormonų, tulžies rūgšties ir vitamino D sintezėje, taip pat ląstelės membranos statyboje. Kuo riebesnis maistas, tuo intensyvesnė cholesterolio sintezė organizme. Optimalus jo kiekis kraujyje laikomas 3,6-7,8 mol/l. Normaliai gyvybinei veiklai palaikyti žmogui reikalingi visi riebalai, kadangi jie suteikia energiją, padeda statyti ląstelės membraną, apsaugo vidinius organus nuo mechaninių pakenkimų, perneša į audinius riebaluose tirpstančius vitaminus ir t.t. Visi žmonės yra skirtingi. Kai kurie gali valgyti daug riebaus maisto neišskirdami jo ir nepilnėja bei neserga širdies-kraujagyslių susirgimais.Tai priklauso nuo genų. Bet kada atitinkamų genų nėra, reikia būti atsargiems. Nereikia atsisakyti nuo naudingo maisto (sviesto, sūrio, kiaušinių, mėsos ir t.t.), bet jų vartojimas turi būti ribojamas ir atrenkamas. Optimalus riebalų kiekis maiste yra ne daugiau 30 %, o prisotintųjų riebalų kiekis – ne daugiau 10 %. Maisto papildai Omega-3, Wheat Germ Oil with vitamine E ir Garlic Allium Complex sudaro GNLD programą „Sveika Širdis“.

 

ANGLIAVANDENIAI suteikia organizmui energiją. Mes gauname juos iš cukraus, krakmolo ir pluoštinių medžiagų.

Cukrūs (gliukozė, galaktozė, sacharozė, laktozė) yra paprastos sudėties ir organizmas juos lengvai įsisavina.

Krakmolo virškinimo procesas daug sudėtingesnis ir ilgesnis. Esant normaliai mitybai, mes gauname pakankamą kiekį cukraus ir krakmolo.

Pluoštinės medžiagos žmogaus organizme yra nesuvirškinamos, bet jos atlieka labai svarbų vaidmenį atliekų šalinime iš virškinamojo trakto.

VITAMINAI ir su jais susiję fitonutrientai nedideliais kiekiais yra būtini normaliai organizmo funkcijai, bet juos reikia gauti pastoviai. Žmogaus organizmas jų nesitetina (išskyrus keletą).

Vitaminai yra skirtomi į :

 1. vandenyje tirpstančius – B grupės (jų yra 12), C-, H-, U-, P- vitaminai
 2. riebaluose tirpstantys – vitaminai A-, D-, E-, K-, Q-, F-

Yra nustatyta vitaminų rekomenduojama paros norma (RPN). Mokslininkų tyrimai (tame tarpe ir GNLD mokslininkų) parodė, kad siekiant geresnės sveikatos, kai kurių medžiagų dozė yra žymiai didesnė – tai vadinama optimalia paros norma (OPN).

Fitonutrientai arba augalinės maistinės medžiagos:

 • karotenoidai (morkos, pomidorai, špinatai)
 • flavonoidai (vynuogės, arbata, špinatai)
 • turintys sieros junginių (svogūnai, česnakai)
 • izoflavonai (sojos pupelės)

MINERALAI – būtina kaulų masės, minkštųjų audinių, raumenų, kraujo ir nervų audinių sudėtinė dalis. Jie dalyvauja raumenų reakcijose, impulsų perdavime nervų sistemoje, medžiagų apykaitoje, hormonų ir antikūnių gamyboje. Mineralai yra skirstomi į makrobiogeninius (kalis, kalcis, chloras, fosforas, magnis, natris, siera) ir mikrobiogeninius (chromas, varis, ftoras, jodas, geležis, manganas, molibdenas, selenas, cinkas). Organizmas įsisavina mineralines medžiagas ne be vargo. Čia jam padėti gali vitaminai ir atitinkamos mineralų kombinacijos.

FERMENTAI kaip katalitiškai aktyvios medžiagos pagreitina biochemines reakcijas. Be jų reakcijos vyktų taip lėtai, kad gyvybė nesugebėtų egzistuoti. Fermentai yra reikalingi maistinių medžiagų išlaisvinimui iš maisto, kad organizmas jas galėtų panaudoti. Organizmas pats sintetina fermentus ir vitaminai dažnai – audinių fermentai. Fermentai – tai paprastieji arba sudėtiniai baltymai. Sudėtinių baltymų molekulės gali turėti polisacharidų arba metalo junginių – Fe, Cu, Zn ir t.t.

Teisingos mitybos pagrindas yra „mitybos piramidė“, kurios didžiąją (apatinę) dalį sudaro grūdinės kultūros – 6-11 porcijų per dieną. Toliau seka vaisiai ir daržovės – 3-5 porcijos per dieną; baltymai – 2-3 porcijos per dieną. Ir tik pačioje paskutinėje vietoje yra riebalai, aliejai ir saldumynai – jų geriau vartoti kiek galima mažiau. Liga – tai organizmo pagalbos šauksmas. Kad būtume kiek galima sveikesni, mes turime atkreipti dėmesį į teisingą maisto pasirinkimą. „Tegul mūsų produktai būna vaistais, ir mūsų vaistai – produktai“ (Hipokratas). „Burna – tai vartai visoms ligoms“ (Sirje Miglai).

Dažnai blogos sveikatos pagrindas yra padedamas jau vaikystėje, kuomet yra vartojamas perdirbtas maistas, daug saldumynų, riebaus ir sūraus, mažai daržovių ir vaisių.

Suaugę dažnai skuba, valgo, kas papuola po ranka, darbas dažnai yra sėdimas, kad užsiimti sportu ir daugiau judėti, nebelieka laiko, vanduo ir oras yra užteršti. Žmogus jaučiasi pavargęs, nežiūrint į tai, kad jis pakankamai miega ir ilsisi, lengvai susierzina, daug sveria, patenka į stresą, darbas nesiseka. Su amžiumi organizmo imunitetas silpsta. Bet ne visada amžius vaidina lemiamą vaidmenį – chroniškas nuovargis gali išsivystyti iki chroniškos ligos ir jaunam žmogui.

Pakeliui iš laukų iki virtuvės stalo, produktai praranda dalį savo vertės, dėl ko žmogus negali iš jų gauti visų naudingų medžiagų. Tam, kad kompensuoti šį trūkumą, milijonai žmonių visame pasaulyje naudoja mitybos papildus – maisto koncentratus. Šie žmonės vertina savo sveikatą ir suvokia, kad išlaidos = kaina, padalinta iš vertės, kadangi maisto papildai kainuoja pigiau lyginant su išlaidomis sunkių ligų gydymui. Jau esantys susirgimai, tokie kaip pavyzdžiui, širdies, širdies-kraujagyslių, hipertonijos, reumatinio artrito, žvynelinės, cukrinio diabeto, kai kuriuos piktybinius auglius galima palengvinti, pakreipiant juos į daug lengvesnę formą. Kas liečia senėjimą, tai „jaunystės eliksyras“ mitybos papildų forma iš tiesų egzistuoja. Niekada nevėlu padėti savo organizmui.

Šiuo metu rinkoje yra skirtingų firmų produkcijos. Kuo gi skiriasi GNLD kompanijos produkcija nuo kitų firmų.

Kodėl GNLD mitybos papildai?

GNLD kompanija buvo įkurta JAV 1958 metais. Šiuo metu ji turi oficialias atstovybes drauge su ofisais daugiau nei 55 pasaulio šalyse: Amerikoje, Afrikoje, Australijoje, Europoje, Azijoje, Ramiojo vandenyno regione.

GNLD buvo užsiėmusi sveikatos ir mitybos problemomis jau nuo pat pradžių, o tai reiškia, jau daugiau nei 50 metų.

GNLD mitybos papildai yra sukurti žinomų mokslininkų, gydytojų ir mitybos srities specialistų.

Sukurti Mokslinės Patarėjų Tarybos (Scientific Advisory Board – SAB), kurios dalimi yra garsūs savo srities mokslininkai. SAB savo ruožtu sukūrė globalinį mokslinį tinklą, kuris apima valstybinius ir privačius universitetus, institutus, mokslines laboratorijas, gamybos technikus ir inžinierius iš daugelio šalių. Nuo 1987 metų tarp GNLD ir Nacionalinės Medicinos Bibliotekos įsteigtas kompiuterinis ryšys. GNLD turi šiuolaikiškus ir stilingus mokslo centrus – Šiaurės Amerikos Tyrimų Institutas ir Europos Technologijų Centras.GNLD pati projektuoja ir gamina įrengimus, skirtus įvairiems poreikiams, kurių pagalba galima greitai įdiegti naujoves.

Atsižvelgdama į visus mūsų „gyvybės grandinės“ poreikius, gamindama mitybos papildus GNLD vadovaujasi natūraliu maistu. Kiekvieno mitybos papildo vystymui reikalingi metai. Analizuojami visi požiūrio taškai, pradedant nuo liaudies medicinos ir baigiant naujausiais mokslo pasiekimais. Įvertinamos šiandienos sveikatos problemos ir įmanomos ateityje. Naujus mitybos papildus pradedama gaminti tik tada, kuomet tiksliai nustatoma, kad jie iš tiesų apsaugo žmogaus sveikatą, prailgina jo gyvenimą ir visiškai saugūs. Nežiūrint į visas didelės konkurencijos pasaulinėje rinkoje sąlygas, GNLD visada pralenkė savo konkurentus, gamindama efektyvius mitybos papildus.

Reikalavimai žaliavai yra labai griežti. Yra naudojami geriausi pasiekiami gamtiniai komponentai. Renkamasi kokybė, o ne žiūrima į kainą. Žaliavos kokybė daro didelę įtaką visom produkto savybėm. Tik po to, kai komponentai yra pripažinti atitinkančiais GNLD standartus, jie yra paleidžiami į gamybą.

 

Visus GNLD produktus gamina savo srities specialistai ir šiuolaikinių įrengimų pagalba. Pastoviai yra tikrinama produktų kokybė: nuo pat gamybos proceso pradžios iki pagamintos produkcijos (sudėtis, švarumas, galiojimo terminas ir tablečių ištirpimas, patvarumas išoriniams faktoriams, biologinis įsisavinimas ir t.t). Naudojami gana sudėtinga aparatūra ir analizės metodai.

Jau daugiau kaip 15 metų GNLD turi licenziją vaistams gaminti, nors maistinių papildų gamybai ji yra nereikalaujama. Į vartotojo rankas patenka tik tokia prekė, kuri atitinka visus reikalavimus. GNLD produkcija yra garsi būtent dėl aukštos kokybės, o ne dėl pačios žemiausios kainos. Galioja 100- tinė teisė grąžinimui, jeigu kažkas netinka. Šiaurės šalyse įgyjami produktai gaminami Vakarų Europoje: Anglijoje, Šveicarijoje, Švedijoje, Vokietijoje.

CAROTENOID COMPLEX

Carotenoid Complex – tai mitybos papildas, kuris siūlo pilnavertį optimalaus kiekio karotenoidų, esančių daržovėse ir vaisiuose, pasirinkimą .

CAROTENOID COMPLEX
CAROTENOID COMPLEX

Karotenoidai – tai pigmentinės medžiagos, kurios suteikia spalvą daržovėms ir vaisiams. Šiai dienai yra žinoma apie 600 karotenoidų. Karotenoiduose yra apsaugančios organizmą medžiagos. Karotenoidai – tai ląstelės apsauginė medžiaga nuo laisvųjų radikalų ir laisvojo deguonies, kurie dirgina ir oksiduoja ląstelę (jeigu laisvasis deguonis gali laisvai veikti, jis gali pakenkti DNR ląstelei ir sukelti genetines mutacijas).

GNLD laiko Carotenoid Complex pačiu svarbiausiu mitybos papildu, kurį mokslas ką tik išrado. Jame yra daugiau negu šimtas įvairių natūralių karotenoidų. Produkto vystymas truko 7 metus. Gaminant Carotenoid Complex, yra naudojami tik patikrinti vaisiai ir daržovės: pomidorai, morkos, špinatai, raudonoji paprika, braškės, abrikosai ir persikai. Gauti karotenoidai ištirpinami alyvų aliejuje ir patalpinami į želatinines kapsules, kur veiksmingos medžiagos tam, kad išvengti oksidacijos, yra azoto turinčioje terpėje. Produkto sudėtyje yra alfa-tokoferolo (vitamino E) ir lecitino.

Žmogaus organizmas nesugeba sintetinti karotenoidų, todėl juos yra būtina gauti su maistu. Karotenoidai – vitamino A provitaminiai. Iš karotenoidų organizme sintetinasi reikalingas vitamino A kiekis, visa kita ištirpsta organizme. Karotenoidų vartojimas dideliais kiekiais skirtingai nuo per didelio vitamino A kiekio naudojimo, yra nekenksmingas.

Karotenoidai tirpsta riebaluose. Jie kaupiasi riebalus laikančiuose audiniuose organizme, neutralizuodami laisvuosius radikalus ir būdami antioksidantais riebalinėje terpėje.

Carotenoid Complex yra užpatentuotas Anglijoje iki 2013 metų.

Karoteoidai:

 • apsaugo organizmą nuo ligų;
 • pagreitina gijimą. Karotenoidai – geriausia apsauga nuo vėžio. Jau atsiradę ligos požymiai toliau neprogresuoja, bet mažėja; netgi stipriai išsiplėtusio vėžio atveju buvo gauti pozityvūs rezultatai.Taip pat padėjo krūties, odos, gimdos kaklelio ir kitų vėžio formų atvejais.
 • padeda nuo alergijos;
 • ląstelių lygyje pagerina imuninės sistemos veiklą – mokslininkai netgi vadina šį preparatą imuninės sistemos stimuliatoriumi. JAV Sveikatos apsaugos Ministerijos tyrimai parodė, kad naudojant Carotenoid Complex 20 dienų, organizmo sugebėjimas pasipriešinti ligoms padidėja 37 %.
 • sumažina cholesterolio kiekį kraujyje;apsaugo nuo apšvitinimo (ypatingai tam yra linkę žmonės, dirbantys su kompiuteriu);
 • puiki apsauga akims;
 • apsaugo plaučių ląsteles;
 • apsaugo skydliaukę;
 • apsaugo nuo ultravioletinių spindulių, tuo pačiu pagreitina įdegį;
 • gali sustabdyti širdies susirgimus ir palengvinti jau atsiradusius (infarktas ir t.t).

FLAVONOID COMPLEX

Flavonoid complex – tai GNLD mokslininkų sukurtas mitybos papildas, sudarytas iš flavonoidų. Flavonoidai atstovauja didelę augalinių cheminių medžiagų šeimą. Yra žinoma daugiau nei 4000 flavonoidų. Pagal savo cheminę struktūrą jie yra priskiriami polifenolams. Daugelis gamtoje esančių ryškių spalvų susidaro flavonoidų dėka. Pavyzdžiui, mėlyni, violetiniai ir tamsiai žali atspalviai, kurie yra gėlėse, lapuose, vaisiuose ir daržovėse. Be to didelė dalis raudonų, oranžinių ir geltonų spalvų, kurie nepriklauso karotenoidams, yra flavonoidai. Karotenoidai tirpsta riebaluose, o flavonoidai – vandenyje. Flavonoidai – tai antioksidantai, kurie gali daryti įtaką tose organizmo vietose, kurios laiko vandenį (kraujyje, kepenyse, inkstuose, plaučių skystyje, ašarose ir t.t.).

FLAVONOID COMPLEX
FLAVONOID COMPLEX

Flavonoid Complex sudėtyje flavonoidai yra tokiame pavidale, kokiame jie yra sutinkami gamtoje. Preparatas yra pagamintas iš patikrintos žaliavos: jis yra gaunamas iš spanguolių, žalių kopūstų, žalios arbatos ( be kofeino), burokėlių, šeivamedžio uogų, aviečių, mėlynių, raudonų ir žalių vynuogių, apelsinų, citrinų ir greifrutų, be to yra vitamino C.

 

Taip pat flavonoidų turi svogūnai, vyšnios, obuoliai, petražolės, žalios pupelės, cikorija. Japonijoje dažni skrandžio vėžio susirgimo atvejai. Buvo pastebėta, kad žmonės,

 

geriantys žalią arbatą, serga rečiau. Prancūzijoje skrandžio vėžys pasitaiko rečiau tiems žmonėms, kurie geria raudoną vyną. Ir žalioje arbatoje, ir vyne esantys flavonoidai apsaugo organizmą nuo susirgimo vėžiu.

Pagal JAV atliktus tyrimus, flavonoidai sulėtina vėžio ląstelių vystymąsi 90%. Pastovus vartojimas padeda ir nuo daugelio kitų ligų ir organizmo negalavimų. Tik kai kurių vaisių ir daržovių vartojimo kiekvieną dieną nepakanka.

Preparatą galima pasiūlyti sergant diabetu, skydliaukės uždegimais, aukštu kraujo spaudimu, pankreatitu, ateroskleroze, mažakraujyste (raudonieji kraujo kūneliai).

Rekomenduojama dozė – 2 tabletės per dieną.

CRUCIFEROUS PLUS

GNLD mokslininkų sukurtas Cruciferous Plus – tai mitybos papildas, praturtintas kryžmažiedžių augalų ekstraktais. Didelė planetos gyventojų dalis nepakankamai savo mityboje vartoja vaisių ir daržovių, tame tarpe ir daržovių, priskiriamų prie kryžmažiedžių augalų (kopūstai, ridikai, ropės, rėžiukai r t.t). Mes su maistu kiekvieną dieną turime suvartoti vieną porciją kryžmažiedžių augalų, nors iš tiesų suvalgome vieną porciją per savaitę.

GNLD kompanijos Cruciferus Plus padeda mums kompensuoti kryžmažiedžių augalų nepriteklių maiste – vienoje tabletėje yra rinktiniai komponentai iš optimalios kryžmažiedžių augalų porcijos.

Produkto vystyme 20 metų truko tyrinėjimai ieškant ryšio tarp geros sveikatos ir kryžmažiedžių augalų. Ir buvo padaryta išvada, kad jie teigiamai veikia organizmą. Kryžmažiedžiuose augaluose esančios medžiagos sumažina kenksmingų cheminių medžiagų, kurios yra mūsų organizme ir supančioje aplinkoje, poveikį, jie saugo mūsų imuninę sistemą, neutralizuoja ir eliminuoja nepageidaujamus laisvuosius radikalus, padeda pašalinti atliekas iš organizmo. Kuomet mes mažai valgome kryžmažiedžių augalų, tai ir mūsų organizmas blogai išsivalo.

Cruciferous Plus efektyviai apsaugo nuo krūties vėžio, prostatos, gimdos kaklelio, storosios žarnos vėžio. Preparato poveikis įtvirtina ląstelę būtent toje vietoje, kur norėtų susidaryti auglys, ir tokiu būdu vėžio sukelėjas pasišalina iš organizmo, kadangi jam tiesiog nelieka vietos. Cruciferous Plus yra pagamintas iš kruopščiai patikrintų kryžmažiedžių augalų: brokolių, ridikų, kopūstų, rėžiuko, juodųjų ir baltųjų garstyčių. Be to į preparato sudėtį įeina daug naudingų medžiagų iš apelsinų ir sojos pupelių. Vienoje tabletėje yra 3 mg vitamino E.

Rekomenduojama dozė – 1 tabletė per dieną.

WHEAT GERM OIL WITH VITAMINE E

Kviečių gemalų aliejus

GNLD mokslininkų sukurtas natūralus mitybos papildas, kurio sudėtyje yra visi 8 E grupės vitaminai (tokoferolai ir tokotrienolai). Pats svarbiausias iš jų – alfa-tokoferolas. Jis yra lengviausiai išskiriamas ir buvo atrastas pats pirmas. Įprasti vitamino E preparatai turi tik alfa-tokoferolą.

Sugeba pagaminti ir sintetinį vitaminą E, kuris kainuoja 7 kartus pigiau, bet jo poveikis yra 50-60 kartų silpnesnis. Natūralus vitaminas E žymimas kaip tokoferolas d-alfa, o sintetinis – dl-alfa.

GNLD kompanijos natūralus vitamino E preparatas (kviečių gemalų aliejus) pagamintas iš kruopščiai patikrintų kviečių gemalų spaudžiant šaltu būdu. Preparato žaliava yra labai brangi, tačiau gautame mitybos papilde panaudoti visi tokoferolų ir tokotrienolų (alfa-, beta-, gamma-, delta-junginių) pranašumai – tokie, kokie jie yra gamtoje. Ir galiausiai, į preparatą papildomai pridedamas 100 % švarus tokoferolas d-alfa, kuris ir yra maistinė preparato šerdis, sudaranti visus E grupės vitaminus.

Vitaminas E yra riebaluose tirpstantis vitaminas. Tai yra antioksidantas, kuris neutralizuoja laisvųjų radikalų poveikį, atsiradusį oksidavimosi reakcijos metu. Preparatas apsaugo nervų ir raumenų ląstelių membranas ir širdies-kraujagyslių sistemą, kurioje yra riebalai. Jis prailgina raudonųjų kraujo kūnelių gyvavimo laiką, pagerina vitamino A įsisavinimą organizme. Svarbu vartoti vitaminą E kartu su vitaminu C ir flavonoidais.

Visame pasaulyje atliekami įvairiausi tyrimai, susiję su vitamino E vartojimo sritimi. Ypatingas dėmesys skiriamas išsiaiškinti vitamino E pozityvų poveikį kraujotakai ir širdies susirgimams, organizmo energijai ir ištvermingumui, vėžio perspėjimo problemoms, senėjimo sulėtinimo procesui, organizmo atstatymo procesams.

Nors vitaminas E ir nėra kažkoks tai universalus medikamentas, tiesa yra tame, kad jis padeda nuo daugelio įvairių susirgimų. Ir ne veltui jis yra vadinamas jaunystės vitaminu.

Vitaminas E:

 • neleidžia sunaikinti ląstelių ir trukdo nepageidaujamoms oksidacijos reakcijoms;
 • praplečia kapiliarus;
 • skystina kraują, o kraujagysles daro elastingesnes;
 • prailgina raudonų kraujo kūnelių gyvavimą;
 • pagerina raumenų aprūpinimą deguonimi;
 • pagerina judesių greitį ir koordinaciją;
 • būtinas sąnariams;
 • padėjo prostatos vėžio susirgimo atvejais;
 • kontroliuoja smegenų aprūpinimą deguonimi (gerina atmintį);
 • gerina imuninės sistemos veiklą;
 • padeda medžiagų apykaitai ir augimui;
 • stimuliuoja lytinių organų vystymąsi ir veiklą (potenciją ir kraujotaką);
 • iki 75 % sumažina infarkto riziką (tyrimai atlikti Kembridžo universitete Klinikinėje mokykloje ir Pepvorso ligoninėje);
 • būtinas normaliam senėjimo procesui;
 • padėjo pasveikti nuo paralyžiaus, kuris išsivystė iš vaikiško paralyžiaus (poliomelito).

 

Esant vitamino E avitaminozei:

 • atsiranda mažakraujystė;
 • raumenų apmirimas;
 • sterilumas (persileidimai);
 • kraujotakos sutrikimai;
 • susilpnėjusi imuninė sistema;
 • gerklės skausmai, angina (pasikartojanti);
 • normalios visų organų funkcijos sutrikimai;
 • senėjimo proceso pagreitėjimas.

1-oje kviečių gemalų aliejaus kapsulėje yra 10 mg vitamino E.

Preparatą galima pasiūlyti sergant širdies ir širdies-kraujagyslių ligomis, radikulitu, reumatu, epilepsija, diabetu, žvyneline, migrena, imuninės sistemos problemomis.

ALL C

All C – GNLD mitybos papildas, kuris suteikia mums vitaminą C. Žmogaus organizmas negali pasigaminti vitamino C ir jo negali organizme susikaupti daugiau, negu reikia. Todėl jis turi patekti kartu su maistu ir pakankamais kiekiais. Vitamino C yra citrusiniuose, vaisiuose ir daržovėse, uogose ir bulvėse (rudenį). Maisto ruošimo metu (mirkymas, virimas garuose, kepimas, virimas) didelė dalis vitamino C suyra. Laikant produktus, vitamino C kiekis juose mažėja su kiekviena valanda. Todėl vitamino C preparatas yra būtinas.

GNLD All C – tai sausas vitamino C koncentratas, kurio sudėtyje yra ir kitų svarbių medžiagų, kurios yra sutinkamos gamtoje sveikuose citrusiniuose vaisiuose.

Preparatas yra pasaldintas apelsinų sulčių milteliais, sacharoze, fruktoze ir gliukoze. Tabletės yra kramtomos, todėl jas yra patogu vartoti ir tiems, kuriems sunku praryti įprastas tabletes.

1 tabletėje yra 50 mg vitamino C. Preparate yra flavonoidai, kurių dėka vitamino C įsisavinimas yra labai geras. Sintetinio vitamino C įsisavinimas yra labai nedidelis (4-7 %).

Vitaminas C:

 • yra svarbus antioksidantas vandeningoje terpėje;
 • aktyvuoja riebaluose tirpstantį vitaminą E – antioksidantą, kuris apsaugo ląstelių membranas;
 • dalyvauja kolageno gamyboje, kuris yra kažkas panašaus į „ląstelių cementą“, sujungiantį mūsų ląsteles;
 • pagreitina gijimo procesą (tame tarpe sergant astma, bronchitu ir t.t.);
 • dalyvauja imuninės sistemos veikloje;
 • būtinas dantims, dantenoms ir akims;
 • padeda įsisavinti geležei ir folinei rūgščiai;
 • pagreitina cholesterolio pasikeitimą į tulžies rūgštį.

Ištisus metus trunkantis nedidelis vitaminų trūkumas gali baigtis pastovia bloga savijauta. Žmogus pradeda greitai pavargti, sumažėja darbingumas, jis suserga nors mažiausiai peršalęs, blogai gyja žaizdos, kraujuoja dantenos, kliba dantys.

NĖRA KOMENTARŲ

KOMENTUOTI